Volejte zdarma
O firmě   /   HW + SW   /   E-shop   /   Webmail   /   Ke stažení
Internet BACKER.cz > Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Obchodní zástupce – přímý prodej služeb

Náplní práce je péče o klienty společnosti, vyhledávání nových obchodních příležitostí, aktivní oslovování potencionálních klientů ve vybraných lokalitách a přímý prodej služeb.

Popis pozice

Aktivní komunikace s potencionálními zákazníky ve vybraných obcích v rámci jižních Čech a středních Čec. Jejich oslovování a podávání informací o produktech společnosti, reprezentace společnosti při kontaktu se zákazníky a uzavírání objednávek.

Profesní předpoklady

  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Výborné komunikační dovednosti, orientace na zákazníka
  • Samostatnost, chuť neustále se zlepšovat, schopnost plánovat a komunikovat s kolegy
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení – provize dle počtu sjednaných služeb bez horní hranice
  • Profesionální zaškolení
  • TERMÍN NÁSTUPU – ihned/dohodou
    V případě zájmu pošlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu info@backer.cz

    Technik pro instalace internetových přípojek

    Místo působení

    Oblast Benešov, Votice, Sedlčany, Bechyně, Milevsko, Protivín, Bystřice, Týn nad Vltavou a okolí.

    Požadujeme

    • Živnostenský list
    • Zkušenosti v oboru
    • Vlastní vozidlo
    • Manuální zručnost
    • Ochotu pracovat
    • Spolehlivost

    Nabízíme

    • Velice zajímavé finanční ohodnocení
    • Zázemí silné společnosti
    • Časovou flexibilitu

    Nabídky a životopis zasílejte jen písemně na e-mail info@backer.cz.