Volejte zdarma
Internet BACKER.cz > Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Technik pro instalace internetových přípojek

Jste technicky zruční, rádi pracujete přímo v terénu, chcete rozvíjet své dovednosti a zároveň získat nové zkušenosti v oboru telekomunikací a služeb? Pokud ano, tak neváhejte a pošlete nám Váš životopis.

Každý technik má na starosti svou jednu oblast v místě svého bydliště.

Co bude náplní vaší práce?

  • instalace internetových přípojek přímo u klientů společnosti
  • plánování datových rozvodů a jejich realizace
  • zaznamenávání informací v interním systému
  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co od Vás požadujeme?

  • znalost práce na PC
  • vlastní automobil
  • dobré komunikační schopnosti
  • spolehlivost a flexibilitu
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat

Co Vám nabízíme?

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení Vaší práce (28.000 – 45.000 Kč měsíčně)
  • zázemí stabilní a stále se rozvíjející české společnosti
  • flexibilní pracovní náplň a dobu
  • flexibilní firemní benefity
  • možnost kariérního růstu
  • účast na projektu, který nemá v České republice obdoby
  • pravidelná školení, pomoc kolegů, přátelský tým lidí

Nabídky a životopis zasílejte jen písemně na e-mail info@backer.cz

Obchodní zástupce – přímý prodej služeb

Náplní práce je péče o klienty společnosti, vyhledávání nových obchodních příležitostí, reprezentace společnosti při kontaktu se zákazníky, aktivní oslovování potencionálních klientů ve vybraných lokalitách a přímý prodej služeb.

Profesní předpoklady

  • uživatelská znalost práce s PC
  • výborné komunikační dovednosti, orientace na zákazníka
  • samostatnost, chuť neustále se zlepšovat, schopnost plánovat a komunikovat s kolegy
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení – provize dle počtu sjednaných služeb bez horní hranice
  • profesionální zaškolení

TERMÍN NÁSTUPU – ihned/dohodou

V případě zájmu pošlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu info@backer.cz

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů společnosti BACKER COMPUTER s.r.o. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., a ve znění pozdějších předpisů o ochraně osobních údajů. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.