Volejte zdarma
Internet BACKER.cz > Novinky

Novinky - články - aktuální informace

Vysokorychlostní internet VODŇANY

Ve Vodňanech došlo k přepojení všech hlavních vysílacích bodů na optické linky. Je tím zaručena větší kapacita a maximální stabilita bodů.

 

 

 

Internet TOŽICE

K posílení pokrytí signálem sítě internet a modernizaci přípojného bodu došlo i v obci Tožice, která rovněž patří pod město Bystřice okres Benešov.

 

 

Vysokorychlostní internet Bystřice, Semovice

Semovice – v této části města Bystřice jsme posílili pokrytí signálem sítě internet. Dále došlo k modernizaci přípojných bodů pro město a spojů pro okolní obce.

 

 

 

Internet Střezimíř

Další obcí v okrese Benešov, kde došlo k rozšíření pokrytí vysokorychlostním internetem je obec Střezimíř. I zde je nyní dostupnost služby pro širší část lokality.

 

 

Internet Struhařov

Došlo k rozšíření pokrytí vysokorychlostním internetem v obci Struhařov v okrese Benešov. V obci přibyl další přípojný bod a můžeme tak nabídnout službu internet většímu okruhu zájemců.

 

 

 

Internet SEPEKOV

Rozšířili jsme pokrytí pro městys Sepekov v Jihočeském kraji. I zde je nyní možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu pro více zájemců.

 

 

 

Internet BOROVANY

K rozšíření pokrytí došlo i v obci Borovany v okrese Písek. V lokalitě byl vybudován další přípojný bod s možností připojení k vysokorychlostnímu internetu.

 

 

 

Internet PECERADY

Rozšíření pokrytí se týká i obce Pecerady poblíž Týnce nad Sázavou. Vysokorychlostní internet BACKER COMPUTER s.r.o. je nyní dostupný pro více zájemců.

 

 

 

 

Internet VATĚKOV

Rozšířili jsme pokrytí vysokorychlostním internetem pro obec Václavice – Vatěkov na Benešovsku.

 

 

Internet CHRÁST NAD SÁZAVOU

Pro obyvatele obce Chrást nad Sázavou jsme rozšířili pokrytí signálem sítě internet. Můžeme tak zajistit vysokorychlostní internet většímu okruhu zájemců.

 

 

 

1. stránka z celkem 1612345...10...Poslední »