Volejte zdarma
Internet BACKER.cz > O firmě – profil společnosti

O firmě – profil společnosti

Společnost BACKER COMPUTER s.r.o., provozovatel služby CHYTRYINTERNET.cz, byla založena v roce 2002 jako nástupnická organizace podnikající fyzické osoby od roku 2000.

Již od začátku se profilujeme především jako poskytovatel telekomunikačních služeb, velikostně se pak řadíme na druhou příčku mezi regionálními poskytovateli v Jihočeském kraji.

Kvalita, individuální přístup a technologie jsou tři hlavní pilíře, na kterých stavíme. Je na nich založen veškerý přístup k našim zákazníkům, jejichž spokojenost je pro nás důležitou zpětnou vazbou a tou nejcennější referencí. V poměru cena/výkon/spolehlivost jsme v kraji na špici. Po boku takových gigantů jako O2 nebo GTS Novera jsme rovnoprávnými členy sdružení RIPE NCC, které reguluje internet v Evropě, což je zárukou toho, že internet tvoříme podle přísně stanovených pravidel. Jako členové RIPE jsme v podstatě poskytovatelem internetu pro další poskytovatele. Nabízené rychlosti a služby skutečně garantujeme, proto naše ceny nepatří a ani nemohou patřit mezi nekompromisně nejnižší, avšak nutno dodat, že rozhodně ani mezi ty nejvyšší.

Prostřednictvím konsorcia IP4ISP z.s.p.o, jehož jsme zakládajícími členy, máme postaveno pro zajištění služeb centrální řešení na 10Gbps platformách Cisco 4900M a Edge-Core ES4626. Řešení je umístěno v Praze, v Datacentru Sitel. Tato infrastruktura je propojena nezávislými gigabitovými okruhy DWDM lambda do center v Č. Budějovicích, Vodňanech, Týně nad Vltavou a Bechyni. Úhrnná délka okruhů je cca 750 km.